Avokati i Trim Vokshit kërkon rigjykim (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Avokati i Trim Vokshit kërkon rigjykim (VIDEO)

NULL NULL
3 months më parë

Avokati i Trim Vokshit, Arber Guta, ka folur për ekspertizën që e kanë bërë ku, sipas tij, dalin fakte të tjera që Trim Vokshi nuk është fajtor.

Guta sqaron se si në ekspertizë personi që kreu tentim grabitjen është më i gjatë sesa Trim Vokshi, si dhe shton vërtetimet që tatuazhi në dorën e tij u bë në vitin 2016 e jo në burg.