Avokati i NPB-së: Nuk po bastisen zyrat por shtëpitë e ish-zyrtarëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Avokati i NPB-së: Nuk po bastisen zyrat por shtëpitë e ish-zyrtarëve

NULL NULL
nga Albert Bajrami 17.05.2023 12:35
NPB

Avokati i Ndërmarrjes Publike Banesore Valdrin Behrami, tha se nuk po bastisen zyrat e kësaj ndërmarrje.

Behrami tha për Klankosova.tv se bastisjet po kryhen në shtëpitë e ish-zyrtarëve.

Nga mediat u raportua se sot nga policia janë bastisur shtëpitë e ish-kryeshefit edhe anëtarëve të bordit.

Dyshimet janë rreth një kontrate të bashkë-investimit në Lakrishtë./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

Bastisje në Ndërmarrjen Publike Banesore