Automjeti i KFOR-it rrugës për Jarinjë (VIDEO)

Automjeti i KFOR-it rrugës për Jarinjë (VIDEO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Sot janë bërë tetë ditë nga vendosja e reciprocitetit me targa të veturave ndaj Serbisë.

Nga pamjet e dërguara për klankosova.tv, shihet një automjet i KFOR-it polak rrugës për në pikën kufitare të Jarinjës.

KFOR-i në ditët e fundit ka rritur numrin dhe kohëzgjatjen e patrullimeve rutinore në të gjithë Kosovën.