Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Auto Salloni shqiptar në Zvicër, “Muji Autocenter” me dhurata për fëmijët e Artanit dhe banorët e tjerë (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:59

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani gjatë natës së sotme gjysmëfinale të këtij spektakli televiziv, është befasuar me një porosi nga miqtë e tij më të ngushtë, dhe jo vetëm.

Për Artanin në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë arritur disa dhurata interesante me lodra unike për fëmijët e tij, nga Auto Salloni shqiptar në Zvicër – “Muji Autocenter”, për fëmijët e tij.

Artani është treguar falënderues, derisa i ka marrë dhuratat me vete në sallonin e shtëpisë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.