Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Austri: Pamje nga vendi ku u aksidentua autobusi nga Kosova (FOTO)

NULL NULL
19.05.2022 09:12

Një autobus i cili po udhëtonte nga Kosova për në Gjermani, është aksidentuar në Salzburg të Austrisë.

Sipas raportimit të mediave austriake 20 persona janë lënduar prej tyre tre janë në gjendje më të rëndë.

Aksidenti kishte ndodhur rreth orës 3:30 të mëngjesit.

Ju sjellim pamje nga vendi ku është aksidentuar autobusi nga Kosova.

Austri: Aksidentohet autobusi nga Kosova, raportohet për 20 të lënduar

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.