Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atletico Madrid afër Cavanit

NULL NULL
17.05.2015 16:59
Edinson Cavani është afër t’i bashkohet Atletico Madridit.

PSG nuk janë kundër një marrëveshje të mundshme me klubin nga Madridi , kjo për shkak se shitja e Cavanit mund të gjeneroj para për të nënshkruar me Paul Pogba.

Uruguajani është njëri nga targetet kryesore për shumë skuadra të mëdha europiane , largimi i tij nga “Parku i Princave” tani llogaritet si çështje kohe ,pasi vetë lojtari ka kohë që e ka paralajmëruar largimin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.