Atletico dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atletico dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)

NULL NULL
04/10/2015

Dy skuadrat e Madridit kanë ndarë pikët në derbin e sotëm me rezultat 1 me 1.

Të parët në epërsi kaluan Los Blancos në minutën e 9-të të takimit me golin e sulmuesit Karim Benzema dhe ndoshta u mendua që ndeshja do të sjell shumë gola.

Atëherë kur ndeshja po shkonte drejt fundit për barazim u përkujdes në minutën e 84-të Luciano Dario Vietto.

https://www.youtube.com/watch?v=NRmPODLfjwU