Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atiq kërkon të nis auditimi i Komunës së Mitrovicës së Veriut për vitet 2021-22

NULL NULL
30.05.2023 16:52

Kryetari i Mitrovicës Veriore, Erden Atiq, ka bërë të ditur se sot ka kërkuar zyrtarisht nga Zyra Kombëtare e Auditimit që të fillojë auditimi i Komunës së Mitrovicës së Veriut për vitet 2021 dhe 2022.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, të cilit ia ka bashkëngjitur edhe një dokument, njofton Klan Kosova.

“Sot kam kërkuar zyrtarisht nga Zyra Kombëtare e Auditimit që të fillojë auditimi i Komunës së Mitrovicës së Veriut për vitet 2021 dhe 2022”.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.