Athinasit befasojnë, ia barazojnë Benficas (VIDEO)

Athinasit befasojnë, ia barazojnë Benficas (VIDEO)

NULL NULL
3 years më parë

AEK Athens e ka barazuar rezultatin në 2 me 2 ndaj Benficas.

Pjesa e dytë filloi me 10 lojtarë për portugezët dhe këtë dominim në fushë e shfrytëzuan më së miri vendasit.

Ata shënuan dy herë me anë të Viktor Klonaridis, në minutat 53 dhe 63.
https://www.youtube.com/watch?v=4bn7fp8TD-o

https://www.youtube.com/watch?v=CmdWR6NHNuE