Atentat me dy të vrarë në Tiranë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atentat me dy të vrarë në Tiranë

NULL NULL
01/10/2015

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në qendër të Tiranës. Një breshëri armësh është dëgjuar në zonën e ish-Ekspozitës. Nga raportimet e para mësohet se janë 2 viktima dhe një i plagosur. Nuk ka ende detaje për motivet dhe identitetin e viktimave. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes. /Lapsi.al