Atdheut i del një problem shëndetësor, pati nevojë për mjek (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheut i del një problem shëndetësor, pati nevojë për mjek (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 11:54

Atdheut i ka dalë një problem shëndetësor brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ai ka pasur nevojë edhe për kontrolle mjekësore dhe të gjitha detajet ia tregoi Artanit dhe Andit derisa po hante mëngjesin.

Megjithatë, Atdheu është mirë.

Ndiqni rrëfimin e tij në videon e mëposhtme.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.