Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu zbulon arsyen e prishjes së shoqërisë me Andin – qenka një vajzë, por kush dhe pse? (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 00:25

Raporti mes Andit dhe Atdheut u rikthye në fokus së fundmi. Kjo pas hyrjes së Xharavinës në Big Brother VIP Kosova.

Që në kontaktin e parë, ata u shfaqën shumë të ftohtë ndaj njëri-tjetrit.

I pyetur nga fansat sot, Atdheu ka treguar versionin e tij.

E tëra lidhet me Sarën, ish të dashurën e Atdheut. Ai ka thënë se i ka dhimbur që të nesërmen e ndarjes nga ajo, Andi është takuar me atë person.

“Kur më ka thënë Andi a ka mundësi ti shmangem dikujt, unë iu kam shmangur. E kam pasur vëlla”, ka deklaruar Atdheu.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme