Atdheu tregon pse s’reagoi për Stresin kur u zu me Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu tregon pse s’reagoi për Stresin kur u zu me Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 09:51

Atdheu ia ka treguar Melisës arsyen pse nuk është përfshirë në debatin e Xhulit me Stresin.

Gjatë diskutimit të tyre gjatë natës së mbrëmshme, Atdheu ndër të tjera thotë se nuk përzihet në gjëra që vijnë nga jashtë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.