Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu: Për pesë vjet me radhë, më kanë dhënë terapi të gabuar mjekësore (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 21:51

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Atdheu iu ka treguar banorëve një histori personale nga jeta e tij shëndetësore.

Atdheu ka zbuluar se për pesë vite rresht ka marrë një terapi mjekësore, jo të duhur për të.

“Për pesë vite më kanë dhënë terapi që nuk është dashur, atëherë u bëra i varur nga ajo terapi”, ka thënë ai.

Po ashtu, duke folur për fëmijërinë e tij, Atdheu ka thënë se periudhën e fëmijërisë “nuk e kishte shijuar fare”.

“Kam qenë i vogël, nuk e kam përjetuar as të dilja të luaja me fëmijët e tjerë të lagjes”, ka shtuar Atdheu.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme