Atdheu: Ndihem sikur kam hyrë në mes të një çifti, thjesht e këpus këtu lidhjen me Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu: Ndihem sikur kam hyrë në mes të një çifti, thjesht e këpus këtu lidhjen me Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 22:05

Mbrëmja e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova ka nisur me vendime të prera, kjo pasi Atdheu ka konfirmuar përfundimin e historisë së tij të lidhjes me Xhulin, marredhënie kjo që u krijua gjatë aventurës televizive të dyshes brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Pos në dhomën e rrëfimeve, Atdheu e ka ripërsëritur vendimin e tij edhe pranë banorëve të tjerë dhe pranë Xhulit.

“Thjesht, ka mundur të thotë që për respekt të dikujt tjetër nuk dua ta hap përsëri si temë. Ndihem sikur jam futur në mes të një çifti. Kam pasur respekt për Xhulin se është femër, bukën që na ka bërë dhe respektin që na ka bërë, nuk do të ketë ofendime nga ana ime, thjesht unë e këpus këtu”, ka thënë Atdheu pos tjerash.

Por, si reagoi Xhuli karshi kësaj deklarate? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.