Atdheu ka thyer rregullin bazë të Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu ka thyer rregullin bazë të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 22:11

Banori i ri Atdheu ka thyer rregullin bazë të Big Brother VIP Kosova.

Ai ka bartur informacione nga jashtë, brenda, ndaj edhe “Vëllai i Madh” ka marrë masa.

Atë dhe dy banorët e tjerë, Mbresën e Blastën i ka dërguar me automatizëm në nominim.