Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu dyshon se personi që fshihet në rrobat e ‘Spiderman’ është Getinjo (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 20:02

Banorët e Big Brother VIP Kosova tanimë janë bërë shumë kureshtar për të ditur se kush fshihet në rrobat e personazhit të animuar, Spiderman.

Madje, ka edhe prej tyre që veç se ia kanë qëlluar që personi në fjalë është Getinjo. Këtë të paktën e ka vënë re Atdheu.

Atdheu ka thënë se bazuar në mënyrën e ecjes, ‘Spiderman’ është Getinjo, ndërkohë që me të është pajtuar Xhuli dhe banorë të tjerë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.