Atdheu drejtuar Melisës: Era jote ma kujton dikë, mi hape sytë me mëngjes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu drejtuar Melisës: Era jote ma kujton dikë, mi hape sytë me mëngjes (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 14:31

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Melisa dhe Atdheu janë shfaqur më të shoqëruar se kurrë, që prej mbylljes së historisë së njohjes të këtij të fundit me Xhulin.

Kësisoj, dyshja, përderisa po merrnin kafetë e tyre në mëngjes, Atdheu i ka marrë erë Melisës, dhe jo vetëm.

“Po të marr erë se ma kujton dikë. Moj Melisë, mi hape sytë”, i ka thënë Atdheu pos tjerash. Në anën tjetër, Melisa ka reaguar gojëhapur për disa sekonda me radhë.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.