Atdheu dhe Stresi "pajtohen" për ta prishur miqësinë e tyre (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu dhe Stresi “pajtohen” për ta prishur miqësinë e tyre (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 23:17

Pas përplasjeve që kanë pasur gjatë javës, Atdheu dhe Stresi një të tillë e kanë pasur edhe sonte në Prime.

Ata sonte madje bën një lloj ‘ujdie’ që të mos flasin më njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Atdheu dhe Stresi kanë deklaruar më herët se janë miq të mirë.