Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheu dhe Juliana provokojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 08:51

Juliana dhe Atdheu mbrëmë kanë diskutuar për një kohë të gjatë rreth romancës së tyre.

Ata bile në një pjesë filluan ta provokonin njëri-tjetrin nga afër.

Juliana i thoshte atij se më nuk ndjen gjë për të, duke i thënë se nuk i vjen as për ta puthur.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.