Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

NULL NULL
06.02.2023 23:38

Publiku ka vendosur që banori, i cili duhet ta ndërpresë menjëherë garën në Big Brother VIP Kosova, duke humbur kështu çdo shans për ta fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Atdhe Xharavina.

Atdheu ishte i nominuar sonte bashkë me Vivien dhe Dafinën, ndërsa ka rezervuar më së shumti vota për tu eliminuar nga ky format televiziv.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.