19:47, 12 Korrik 2020

Sulmuesi i Dritës nga Gjilani Astrit Fazliu, ka arritur të barazojë rezultatin në 1 me 1 ndaj Prishtinës.

Fazliu ka arritur shënoi në minutën e 80-të.

Prishtina dhe Drita janë pretendentë për titull në Superligën e Kosovës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë