Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ASISTI 541: Tregimi special për Vëllaznimin 2022/23

NULL NULL
26.06.2023 16:50

Sonte nga ora 21:00 në Sport 1 në Artmotion dhe 30 minuta pas mesnate në Klan Kosova, do të transmetohet episodi 541 i Asistit.

Ky edicion do t’i deditoket doajenit të sporitit kosovar, profesorit Arsim Fehmiu i cili ndërroi jetë para pak ditëve.

Më pas Asisti do të vazhdojë me mysafirë specialë, kryetarin e Vëllaznimit Ideal Bakija dhe kapiteni Atik Koshi.

Dy mysafirët do të flasin për sezonin e kaluar dhe rreth përgatitjeve për sezonin 2022/23.

Gjatë bisedës kryetari dhe kapiteni zbuluan shumë detaje të pathëna më herët rreth sezonit të kaluar.

A e kishte Vëllaznimi objektivin e madh qëndrimin në Superligën e Kosovës?

Si e vlersuan mysafirët gjithë sezonin 2022/23?

Çfarë thanë të ftuarit për titozët gjakovarë të cilët ishin një nga bukuritë e sezonit të kaluar?

A do të jenë pjesë e skuadrës disa nga lojtarët më të dallur sezonin e kaluar?

Cilat janë objektivat për sezonin e ardhshëm?

Për këto dhe shumë më tepër, Sonte ASISTI 541, nga ora 21:00 në Sport 1 në Artmotion kurse në Klan Kosova në terminin tradicional, 30 minuta pas mesnate ku me ju do të jetë Ulpiana Emra.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme