Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ashpërsohen raportet mes Santianës dhe Yllit (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 15:24
Santiana

Një sjellje më e ftohtë është dalluar mes Yllit dhe Santianës.

E kjo i’u ra në sy edhe banorëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova.

Meti i tha Santianës se “kjo prishje shoqërie mes tyre po i duket më shumë si lojë”.

Por Santiana këtë mendim të Metit, e mohoi.

Për të kuptuar më shumë rreth kësaj, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme