18:30, 7 Nëntor 2019

Modelja e njohur, Ashley Graham, është shtatzënë dhe pret fëmijën e parë, transmeton Klan Kosova.

Ashley në emisionin “The Ellen DeGeneres Show” ka zbuluar gjininë e foshnjës.

“ Unë do të kem një djalë”, tha gjatë një loje në këtë emision Graham, e cila ishte shumë e emocionuar.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë