11:00, 23 Gusht 2019

Supermodelja e njohur, Ashley Graham, para disa dite e ka bër të ditur vet për adhuruesit e saj se është shtatzënë.

Ajo ka postuar disa fotografi dhe video në rrjetin social Instagram duke thënë se pret fëmijën e saj të parë, transmeton Klan Kosova.

Paparacit e fotografuan aktoren teksa kthehej në shtypin e saj në Los Angeles pasi ndejës së bebes që e pati në St. Barths.

Konkurs Pune

Lexo më shumë