Asgjësohen 840 rrënjë kanabis në Tropojë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Asgjësohen 840 rrënjë kanabis në Tropojë

NULL NULL
11/08/2015

Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis Më shumë se 800 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar të martën nga policia në një zonë të thellë malore të Tropojës.

Policia njofton se pas disa kontrolleve në Lekbibaj, është gjetur një parcelë me 840 bimë narkotike, ndërsa pranë parcelës është gjetur edhe një karikator automatiku dhe 15 fishekë.

Efektivët e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kultivimit. / Top Channel