As vazhdimet se përcaktojnë fituesin, Frankfurt dhe Rangers në penalti - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

As vazhdimet se përcaktojnë fituesin, Frankfurt dhe Rangers në penalti

NULL NULL
1 month më parë

30 minutat vazhduese nuk kanë qenë të mjaftueshme që Eintracht Frankfurt apo Rangers ta shënojnë një gol që do t’ua sillte atyre Kupën e Europa Ligës.

Përveç nga një gol të shënuar në pjesën e dytë, skuadra gjermane dhe ajo skoceze nuk kanë arritur të konkretizojnë në vazhdime.

Tani skuadrat kanë shkuar në penalti. /Klankosova.tv/