As vazhdimet nuk e përcaktojnë fituesin mes Llapit dhe Malishevës, ekipet në penallti - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

As vazhdimet nuk e përcaktojnë fituesin mes Llapit dhe Malishevës, ekipet në penallti

NULL NULL
15.03.2023 15:45

30 minutat shtesë nuk kanë qenë të mjaftueshme që të vendoset fituesi në ndeshjen çerekfinaliste mes Llapit dhe Malishevës, në Kupën e Kosovës.

Pasi 90 minutat e rregullt u përmbyllën me rezultat 2-2, në vazhdime nuk pati asnjë gol.

Tani ekipet kanë shkuar në penallti, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë, ekipet që tashmë kanë siguruar gjysmëfinalen janë Gjilani, Prishtina dhe Vushtrria.