Artisti rus sjell “Lion King” në një version ndryshe - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artisti rus sjell “Lion King” në një version ndryshe

NULL NULL
16/08/2019

Filmi i ri “Lion King” ndezi një luftë mendimesh, transmeton Klan Kosova.

Teksa disa njerëz besojnë se ku film ka një xhirim i mrekullueshëm, të tjerë thonë se pavarësisht gjithçkaje interesante për filmin, atij i mungon emitoni i personazheve në shumë skena.

Kështu një artist nga Rusia, Nikolay Mochkin, vendosi që të punonte ilustrime të reja të personazhe të këtij filmi, ku sipas tij ai ju shtoi emocione atyre.

Sipas Bright Side, këto ilustrime dolën shumë të bukura dhe interesante.