Artistët shqiptarë urojnë festën e flamurit (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artistët shqiptarë urojnë festën e flamurit (FOTO)

NULL NULL
28/11/2021

Artistët e estradës shqiptare sot në rrjete sociale kanë uruar festën e 28 nëntorit të gjithë shqiptarëve.

Të famshmit që uruan këtë ditë deri tani janë Majk, Xhensila Myrtezja, Dua Lipa, Dafina Zeqiri, Leonora Jakupi, Kida dhe shumë të tjerë, transmeton Klankosova.tv.