Arti ju shëron (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arti ju shëron (FOTO)

NULL NULL
12/04/2018

Tashmë nuk është sekret: Arti ju shëron, Muzika ju bën të rinj, Piktura rrit sistemin tuaj imunitar dhe tatuazhet ju lejojnë që gjërat t’i shikoni më ndryshe.

Arti mund të marrë kuptim në trupin tuaj sidomos kur ju kaloni një periudhë të vështirë, transmeton Klan Kosova.

Disa njerëz madje kanë qenë mjaftë të guximshëm që të tregojnë plagët e tyre në gjithë botën dhe madje ato i kthyen në vepra arti.

Frymëzuar nga të gjithë njerëzit e fortë që do të shihni, më poshtë janë disa fotografi që tregojnë pjesë të mrekullueshme të artit.

https://instagram.com/p/n0pjzahnGM/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Taking something negative and turning it into something positive. She is a breast cancer survivor who wanted to cover her scars and make something beautiful. This is the result. I am honored and grateful that she trusted me with this tattoo! Thanks Paula my friend from Medellin. Desde algo negativo y convertirlo en algo positivo. 😊 Ella es una sobreviviente de cáncer de mama que quería cubrir sus cicatrices y hacer algo hermoso. Este es el resultado. ¡Me siento honrado y agradecido de que ella haya confiado en mí con este tatuaje! Gracias Paula 🙏 #100candlestattoo #miamitattoo #breastcancer #breastcancertattoo #cancersucks #fuckcancer #breastcancersurvivor #breastcancerawareness #survivor #❤️ #🌸 #🌺 #💚 #vegetarian #chesttattoo #chestpiecetattoo #chestpiece #colorfulltattoo #animaltattoos #macaw #macawtattoo #medallo #medellintattoo #medellintattoos @jhonrodriguez #northmiamibeachtattoos #northmiamitattoos #miamitattoostudio

A post shared by JHON | Tattoos Vermont (@jhonrodriguez) onklankosova.tv