Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani tregon momentin më të bukur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:29
Artani

Prime i sontëm ka filluar dhe po vazhdon me befasi të shumta për banorët.

E një e tillë erdhi për Artanin, që ishte një mesazh nga shokët e tij.

Ndërkaq, para befasisë ai tregoi edhe se cili ishte momenti më i bukur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, duke përfshirë këtu edhe takimin me fëmijët dhe bashkëshorten e tij.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.