Artani: Stresi e di shumë mirë për gabimin e madh që ka bërë - ngacmimin seksual (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Stresi e di shumë mirë për gabimin e madh që ka bërë – ngacmimin seksual (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 21:43
Artan Thaçi

Në Prime-n e sontëm të Big Brother VIP Kosova ka pasur sërish debate.

Ka qenë Artani ai i cili ka thënë se Stresi brenda shtëpisë ka bërë ngacmim seksual.

“Stresi e di shumë mirë për gabimin e madh që ka bërë, që jo vetëm për mua, por për secilin banorë këtu është ngacmimin seksual”, u shpreh tutje ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.