Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Sot kam qenë keq, jam zgjuar i mërzitur për fëmijët (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 21:29

Artani sot ka treguar se pse është zgjuar i mërzitur. Ai tha se janë duke i munguar shumë fëmijët.

“Sot kam qenë keq, jam zgjuar i mërzitur për fëmijët”, ka thënë Artani.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.