Artani si një futbollist "profesionist", e lë shtëpinë e BBVK-së pa një kamerë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani si një futbollist “profesionist”, e lë shtëpinë e BBVK-së pa një kamerë (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 01:39

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente.

Kësisoj, përderisa kur topi ishte tek Artani, ky i fundit aksidentalisht e ka goditur një prej shumë kamerave të vendosura në dhomën e fjetjes.

E për të parë se si rrodhi e gjithë ngjarja, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.