Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani përplaset me Xhulin: Ti je fake në shpirt (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 15:38
Artan Thaqi

Artani është përplasur me Xhulin gjatë ditës së sotme.

Në një moment derisa finalistët po qëndronin në oborrin e shtëpisë, aktori i tha Xhulit se është “fake në shpirt”.

Xhuli më pas ia ktheu me “në xhep të shti”.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.