Artani përplaset me Xhulin: Të premten publiku do të ta tregojë rezultatin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani përplaset me Xhulin: Të premten publiku do të ta tregojë rezultatin (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 21:43

Përplasjet nuk munguan as sonte në mes të banorëve. Një e tillë ndodhi edhe në mes të Artanit e Julianës.

Artani i tha Xhulit se është ajo që më së shumti ka ofenduar gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, derisa ajo e mohoi një gjë të tillë.

Artani u shpreh se të premten asaj do të ia tregojë vendin publiku.

“Të premten publiku që e ke ofenduar do të ta tregojë vendin shumë mirë, ta japin rezultatin. Je një njeri që e ke ofenduar natë e ditë popullin shqiptar”, u shpreh Artani.

Derisa shtoi se prej tij asnjëherë nuk është dëgjuar ndonjë ofendim.

“Ti ke treguar vetëm turp, je shembulli më i keqi. Stratege për të keq”, shtoi ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.