Artani për Stresin dhe Xhulin: Ma kanë frikën deri në palcë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani për Stresin dhe Xhulin: Ma kanë frikën deri në palcë (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 22:11

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Artani gjatë natës Prime është shprehur se e ka vërejtur që Xhuli ia ka frikën.

Ai u shpreh se “nuk e di a e keni parë atë shikimin e Xhulit në lavanderi kur foli për mua dhe pastaj i pa kamerat,ai shikim me frikë tregon gjithçk”.

“Ai shikim tregon që ma kanë frikën deri në palcë”- u shpreh tutje Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.