Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani ngacmon Fisin, ia kujton momentin e frikësimit nga Vedati (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 19:30

Gjatë qëndrimit për 24 orë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, Fisi u frikësua nga një moment nga Vedati.

Momentin e frikësimit të Fisit e përmendi sot gjatë ditës Artani derisa banorët ishin duke qëndruar.

Ai e demonstroi edhe formën e reagimit të Fisit, nga kjo të gjithë banorët që ishin filluan të qeshin.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.