Artani "lëshon" bombën: Ti Juliana bëhu bashkë me Stresin deri në finale, edhe atje ju mundi të dyve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani “lëshon” bombën: Ti Juliana bëhu bashkë me Stresin deri në finale, edhe atje ju mundi të dyve (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:09

Këtë Prime Artani ishte më i zëshëm se herëve të tjera.

Ai pati kritika të ashpra ndaj Stresit e Julianës, të cilët këtë fundjavë u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Madje debati arriti në atë pikë, saqë në një moment Artani tha se Juli e Stresi mund të bëhen bashkë deri në finale dhe atje do t’i mund të dy, duke u shpallur ky fitues i këtij Big Brother.