Artani: Kam arritur deri këtu me krahët e mi e jo fal Xhulit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Kam arritur deri këtu me krahët e mi e jo fal Xhulit (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 21:45

Darka e finalistëve të Big Brother Vip Kosova filloi me shumë debate dhe diskutime mes konkurrentëve.

Ata sonte do t’iu përgjigjen pyetje që u janë bërë nga publiku. Pyetja e parë për Artanin ishte: “Përse je kthyer kundër Xhulit aty ke arritur krah saj?”

Artani ka thënë: “Unë këtu nuk mbërri me krahë të askujt, por vetëm mes dy krahëve të mi”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.