Artani: Kam ardhur deri këtu me forcat e mija, ardhja e Vedatit nuk ndikoi asgjë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Kam ardhur deri këtu me forcat e mija, ardhja e Vedatit nuk ndikoi asgjë (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 23:11
Artani

Artani e ka shprehur mendimin e tij në pyetjen e publikut se a e ka dërguar ardhja e Vedatit në finale.

Ai tha se drejt finales ka arritur me forcat e veta: “Ardhja e Vedatit nuk më ka ndihmuar, gjithsecili mendoj  që ka ardhur këtu me forcat e veta”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.