Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani ka një koment për Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 13:53

Artani ka thënë sot se nuk e ka menduar Big Brother VIP Kosova si të tillë.

Ai tutje shtoi se ndryshe e ka parë nga jashtë dhe krejt ndryshe është brenda. Të pranishëm gjatë këtij diskutimi ishin Stresi, Andi dhe Gresa.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.