Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani-Julianës: Veç po përsëritesh si ‘kasetë e prishtë’ (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:18

Artani dhe Juliana kanë debatuar për një kohë të gjatë në Prime-n e kësaj të hëne.

Juliana i tha atij që të mos mendojë që të luajë drejtorin.

Ndërsa, Artani ia ktheu: “Ju kanë harxhuar shprehjet, vetëm po përsëritesh si ‘kasetë e prishtë’”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.