Artani, Julianës: Ti je shembulli më i keq, ofendove popullin shqiptar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani, Julianës: Ti je shembulli më i keq, ofendove popullin shqiptar (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 23:07

Artani dhe Juliana Nura sonte kanë debatuar edhe në Post Big Brother Vip Kosova.

Në një moment, Juliana i tha ish-banorit se e kishte bërë të ndihej keq sa ishin në Big Brother Vip Kosova, duke i thënë se e kishte ofenduar.

Më pas Artani ia ktheu duke i thënë: “Ti je një grua që e ke ofenduar të gjithë popullin shqiptar, ti je shembulli më i keq i të gjithë shqiptarëve”.

lajme të ngjashme