Artani: Ju kam thënë, pse po e prisni Prime-in me shpërthye? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Ju kam thënë, pse po e prisni Prime-in me shpërthye? (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 15:09

Artani ka deklaruar se disa banorë të Big Brother Vip Kosova hezitojnë të debatojnë direkt në fytyrë me njëri-tjetrin.

Ai thotë se një pjesë e tyre flasin vetëm në Prime, gjë që sipas tij nuk është e mirë.

“Ju kam thënë, pse po e prisni Prime-in me shpërthye?”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.