Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani i kërkon falje Melisës pas largimit të Blastës nga BBVK (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 00:27

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani i ka kërkuar falje banores tjetër të këtij formati televiziv, Melisës pas largimit të Blastës.

Kjo pasi që ishte pikërisht Artani, ai që aksidentalisht e ka djegur Blastën në vend intim derisa po hekuroste një fanellë – ky i fundit, njihej për afërsinë e krijuar me Melisën.

“Më vjen shumë keq, seriozisht të kërkoj shumë falje”, i ka thënë Artani, Melisës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.