Artani drejtuar Mbresës: Je shpifëse, e shpifëset nuk i dëshiron askush në shoqëri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani drejtuar Mbresës: Je shpifëse, e shpifëset nuk i dëshiron askush në shoqëri (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 01:13

Përplasje e ashpër ka ndodhur në darkën e të nominuarve mes Mbresës dhe Artanit.

Mbresa e ka quajtur aktorin “cinik” dhe “të dhunshëm”, derisa diçka të tillë e ka mohuar ai.

“Kam thënë po ‘iu djegë’ e jo ‘ko me ju djegë’, ti vetëm një shpifëse je e shpifëset nuk i dëshiron askush në shoqëri”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.