Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani dhe Mc Beka i përshëndesin familjarët (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 13:21

Mc Beka sot e ka mbajtur emisonin e tij të mëngjesit me finalistët e Big Brother Vip Kosova.

Ai derisa ishte duke e ftuar Artanin për emision bashkë me të i përshëndetën familjarët e banorit.

Ata përshëndetën nënën dhe gruan e Artanit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.